Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Lístky do Madridu

Vítejte na ListkyMadrid.cz, místo pro ty, kteří mají rádi informace a vstupenky na atrakce, výlety a památky v Madridu. Zde si můžete snadno a rychle rezervovat vstupenky na výlety a prohlídky v Madridu. Co takhle průvodce v Paláci Real, shlédněte Gran Vía a náměstí Plaza Mayor a dalších slavných ulic a náměstí Madridu. Užijte si přehlídku flamenco v srdci Madridu nebo navštivte Real Madrid, slavný stadion; Santiago Bernabéu.

  • Více než 3.4 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Královsky Kláster el escorial a Prohlídka Madridu

Od Kč 2211
Proč si vychutnat a vidět pouze El Escorial, když také nabízíme kombinaci prohlídky El Escorial s prohlídkou památek Madridu- to vše v jednom dnu! Vstupenky na návštěvu královkého kláštera El Escorial a prohlídku památek Madridu zde!

První část této prohlídky je návštěva El Escorial, který se nachází jen 45 km od Madridu. El Escorial (Real Monasterio de El Escorial) je prohlášen do seznamu světového dědictví, a je symbolem španělské moci 16.století a také mauzoleum Karla V. Kvůli jeho symetrii a rovnováze, byla stavba považovaná osmým divem světa po dlouhou dobu. Návštěva v El Escorial zahrnuje Habsburský palác, Královské a Knížecí Mauzoleum, Kapitolové domy, pokoje architektury, místnost se zbraněmi, knihovnu a baziliku.

Po návštěvě El Escorial se přemístíme o 9km k Bazilice údolí (Basilica Del Valle), obrovský monument postavený v letech 1940 az 1959! Bazilika je vytesaná do hory v nadmořské výšce 1350m s impozantním 150m křížem, který je umístěn nad překrásnou přírodní rezervací pohoří Madridu.
Náš průvodce vám řekne vše o tomto místě z venkovní strany baziliky, a dále budete mít čas, sami obdivovat nádherný výhled na pohoří Sierra de Madrid.

Pozn.: Návštěva Baziliky údolí může být v krátké době před prohlídkou zrušena, z důvodů špatného počasí a nebo mši, která by právě probíhala.

Po naší krásné návštěvě klášteru El Escorial a Basilica del Valle (Bazilice údolí) pojedeme zpět do Madridu a připojíme rozsáhlou prohlídku památek Madridu,jako Calle Mayor, Náměstí Playa Mayor, Naměstí Plaza de la Villa, Královský palác, obrazová galerie Prado, Gran Vía, Paseo de la Castellana, Barrio Salamanca, Náměstí Plaza de Castilla, atd.

Důležité informace:
- Prohlídka bude v anglickém jazyce!
- Doba trváni: cca.7.5 hodiny
- Vstupenka je platná POUZE na rezervovaný den.
- Otevřeno každý den v 08:45hod, kromě PO.
- Dostavte se prosim 15 minut před začátkem přehlídky nebo večeře.
- Dětská sazba, platí pro děti ve věku od 6-15 let.
- Děti do 6-ti let mají vstup zdarma.
- Tato prohlídka je pěší, čili zvolte vámi vhodnou obuv.
- Prohlídka Královského kláštera El Escorial a prohlídka památek Madridu začíná a končí v kanceláři Julia travel – Gray Line Španělsko.

Otevírací doba

Út – Ne v 08:45

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Živý průvodce

Doba trvání: 7 hours 30 minutes

Adresa

Královsky Kláster el escorial a Prohlídka Madridu

Adresa
Julia Travel – Gray Line Spain, Calle San Nicolàs 15 28013 Madrid, España

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy